Objednávky realizované do 23:00 odesíláme ihned druhý den ráno. Dodání zásilky záleží na vytížení dopravce, pro rychlejší dodání doporučujeme využít Českou poštu.

Dámský náramek tyrkysový Jaspis a Hematit

Tento ohromující šperk je kombinací tyrkysového Jaspisu a lesklého Hematitu, které společně tvoří harmonický celek plný energie a krásy.

Varianta
Můžeme doručit do:
14.12.2023 12.12.2023 14.12.2023 Zvolte variantu
Na objednávku Skladem (1 ks) Na objednávku Zvolte variantu
Kód: 190/M 190/L 190/S Zvolte variantu
369 Kč
Kategorie: Náramky 8mm

Tyrkysový Jaspis je kámen s bohatou historií a výjimečnými vlastnostmi. Jeho tyrkysová barva je symbolem klidu, vyváženosti a ochrany. Tento kámen je známý svou schopností posílit komunikaci a emocionální stabilitu, což jej činí ideálním kamenem pro ženy, které chtějí vyjádřit svou jedinečnost a sílu. Hematit dodává náramku sílu a odvahu. Jeho metalický lesk a tmavá barva přidávají náramku elegantní a nadčasový vzhled. Tento kámen je spojen s energií země. Náramek je zdoben přívěskem ve tvaru sloníka, který je symbolem štěstí, moudrosti a síly. Sloník je také známý pro svou loajalitu a ochranu. Při nošení tohoto náramku budete mít nejen stylový doplněk, ale také připomínku, abyste si vážili moudrosti a síly, které slon představuje.

Zpět do obchodu